Добро пожаловать на форум, Гость, это ваша панель
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум Perfect Soft » Моды и AMX Скриптинг CS 1.6 » CSSB War3FT MOD » Invisiblity in human is lost after receiving dmg.
Invisiblity in human is lost after receiving dmg.
dancerek
Дата: Понедельник, 30.06.2014, 17:20 | Сообщение # 1
офлайн

  • Сообщения: 65
  • Награды: 0
  • Замечания:
 
Witaj. Mam problem z invisiblity u ludzi. To wygląda następująco:
Gdy człowieka trzyma pierwotnego lub wtórnego broń nóż lub wszystko jest OK, jest częściowo niewidoczny. Ale kiedy dostaje żadnych obrażeń ludzkiego (z Granade, po strzale, przez ciernie aury lub kolcami pancerza - psychiczny lub magiczne uszkodzenia) invisiblity zniknął. To oznacza, że człowiek jest w pełni widoczne i invisiblity umiejętność jest bezużyteczna.
Invisiblity Zwraca Po włączeniu broni, na przykład z nożem do Podstawowej. Ale czasami nie zwraca invisiblity, to ponownie na następnej rundy.
pytanie - Jak naprawić to przypuszczam, że problem leży w renderingu. Załączam race_human.inl, shared.inl i events.inl pliku. To jest RC 1.3 WAR3FT. Dodane (30.06.2014, 03:47) ------------------- -------------------------- Odśwież Dodano (30.06.2014, 17:20) ------------- -------------------------------- OK, problemem jest to prostsze niż myślałem. pełni człowiekiem jest widoczna z nożem i częściowo niewidoczny . pierwotnego lub wtórnego z broni . Więc problem jest w shared.inl pliku ja przypuszczam Myślę, że jest problem z tej linii:

Код
/ / Jeśli gracz trzyma nóż powinny być bardziej Invisible  
     jeśli (SHARED_IsHoldingKnife (ID))  
     {  
        iInvisLevel / = 2.0;  
     }     if (iInvisLevel)     {        set_user_rendering (ID, kRenderFxNone, 0, 0, 0, kRenderTransTexture, iInvisLevel);        p_data_b  [ID][PB_INVIS] = true;     }


Прикрепления: race_human.inl (10.4 Kb) · shared.inl (33.2 Kb) · events.inl (23.1 Kb)


Сообщение отредактировал dancerek - Вторник, 01.07.2014, 08:17
 
Форум Perfect Soft » Моды и AMX Скриптинг CS 1.6 » CSSB War3FT MOD » Invisiblity in human is lost after receiving dmg.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: